Kurumsal

Hayatımızın vazgeçilmez parçaları haline gelen ve giderek kullanımı daha da yaygınlaşan elektronik ürünlerin size ulaşması için, MELİTA Elektronik olarak, 1968 yılından itibaren hizmet vermekteyiz. Perakende satışlarda, Hulusi YILMAZ önderliğinde başlayan hizmetlerimiz şuan toptan satışlar olarak devam etmektedir. Dünyanın ve Türkiye'nin alanında en prestijli markalarının genel distribütörlüğünü yapan firmamız sektöründe ilk ve tek, Ankara'nın bu alanda en büyüğü olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. MELİTA Elektronik çağımızın değişen şartlarına ve ihtiyaçlarına kurulduğu günden itibaren ayak uydurmaya devam etmekte ve bu değişim/gelişimi müşterilerine daima yansıtmaktadır. Şirketimizin vizyonu ve misyonu müşteri ihtiyaçlarını hızlı, etkin ve kaliteli çözümlerle karşılamaya devam etmek ve sektöründe sahip olduğu lider, öncü ve güvenilir konumunu sürdürmektir. Dünya'nın ve Türkiye'nin en büyük markaları ile büyüyerek devam eden işbirliğimiz ve müşterilerimizin memnuniyeti en büyük referans ve kazancımızdır.

 

Misyon  & Vizyon

Misyon Yola çıktığımız mesai arkadaşlarımız, güçlü sermaye yapımız, büyük ve köklü bir aile olma yolundaki hedeflerimiz ile geleceğe güvenle ve inançla bakıyoruz. Müşteri memnuniyetinin temel esas olduğuna inanarak yaptığımız çalışmalarla, perakende satış noktalarımızın sayısını artırmak yolundaki hedefimize ulaşmak ve firmamızı daha büyük başarılara imza atarken görmenin haklı onurunu yaşıyoruz. Yaşamın her dakikasını kaliteli yaşamak ve yaşatmak adına üstlendiğimiz misyonumuz ile firmamız müşterilerimizin güveni ve memnuniyeti sayesinde her geçen gün biraz daha başarıya ulaşacaktır.

Vizyon En önemli politikası sadece ürün satışı olmayıp, aynı zamanda teknolojide yaşanan değişimleri çok hızlı bir biçimde takip ederek müşterilerine yeni ürünler kazandırmaktadır. Kuruluşundan bugün, gerek toptanda, gerek perakende de müşteri sadakatini benimsemiştir. Vermiş olduğu ürünlerin daima arkasında bulunan firmamız, ürünler ile ilgili yaşanabilecek her türlü sıkıntıda müşterisinin yanında yer alarak perakende satışı, vermiş olduğu hizmet ile desteklemektedir. Kendisinin de bir tüketici olduğunu bilerek çalışan firma yöneticileri ve çalışanları güler yüzlü ve samimi bir yaklaşım benimsemişlerdir.